22 October 2019 11:34:01 login.png lostpassword.png
Navigation
Artikelhierarki
Hovedside for artikler » Infomation » Program oversigt
Program oversigt

 

  Programmer i ulige uger

 

Mandag  Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Blå time Tage
13.00 - 14.15 Country  Inger
18.00 - 19.00 Nibenitten Bente
19.00 - 20.00 Få ord* (Tysk & instrumental) Bente
20.00 - 21.00 Skandinavisk musik Lene & Lisbeth
21.00 - 22.00 Aftenradio  Lene & Lisbeth

 

Tirsdag Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Classics Dennis
13.00 - 14.15 Instrumental Bente
18.00 - 19.00 Nibenitten Sjøns
19.00 - 20.00 Tyske schlagere Sjøns
20.00 - 21.00 Quiz så det syder Betty & Ingvard
21.00 - 22.00 Aftenradio  Betty & Ingvard

 

Onsdag Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Jesper's time Jesper
13.00 - 14.15 Blå time Tage
18.00 - 19.00  Nibenitten Inger
19.00 - 19.30 Lakplader  Skiftende studievært
19.30 - 20.00 Optakt til puljebingo Bingoteknikeren
20.00 - 21.00 Puljebingo Bingoteknikeren
21.00 - 22.00 Aftenradio Skiftende studieværter

 

Torsdag Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Rodekassen Lisbeth
13.00 - 14.15 Musik fra 70 & 80'eren Dennis
18.00 - 19.00 Nibenitten Kirsten
19.00 - 20.00 From me to you Kaj Erik
20.00 - 21.00 Gratis musikønsker Kirsten & Dennis
21.00 - 22.00  Aftenradio Kirsten & Dennis

 

Fredag Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Optakt til weekend Karina
13.00 - 14.15 Helmuts favoritter Helmut
18.00 - 19.00 Nibenitten Karen
19.00 - 20.00 Den nysgerrige mikrofon Bente
20.00 - 21.00 Dansktoppen (Genuds.) Sjøns
21.00 - 24.00 Åben fredag Skiftende studieværter

 

Lørdag Program Vært/værter
08.00 - 10.00 Go’ morgen Skiftende studieværter
10.00 - 13.00  Weekend start Skiftende studieværter

 

Søndag Program Vært/Værter
07.00 - 09.00 Go’ tidlig morgen Sjøns
09.00 - 10.00 Dansktoppen  Sjøns
10.00 - 12.00 Jukebox Lene & Tage
12.00 - 13.00 Go’ søndag Lene & Tage
13.00 - 14.00  Musik caféen Jytte
14.00 - 17.30 Pop til Koppen Skiftende værter

 

Programmer i lige uger

 

Mandag  Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Blå time Tage
13.00 - 14.15 Country  Helmut
18.00 - 19.00 Nibenitten Bente
19.00 - 20.00 Få ord* (Tysk & instrumental) Bente
20.00 - 21.00 Skandinavisk musik Lene & Lisbeth
21.00 - 22.00 Aftenradio  Lene & Lisbeth

  

Tirsdag Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Classics Dennis
13.00 - 14.15 Instrumental Bente
18.00 - 19.00 Nibenitten Inger
19.00 - 20.00 Country Inger
20.00 - 21.00 Quiz så det syder Betty & Ingvard
21.00 - 22.00 Aftenradio  Betty & Ingvard

 

Onsdag Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Jesper's time Jesper
13.00 - 14.15 Blå time Tage
18.00 - 19.00  Nibenitten Lisbeth
19.00 - 19.30 Lakplader  Skiftende studievært
19.30 - 20.00 Optakt til puljebingo Bingoteknikeren
20.00 - 21.00 Puljebingo Bingoteknikeren
21.00 - 22.00 Aftenradio Skiftende studieværter

  

Torsdag Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Rodekassen Lisbeth
13.00 - 14.15 Musik fra 70 & 80'eren Dennis
18.00 - 19.00 Nibenitten Kirsten
19.00 - 20.00 From me to you Kaj Erik
20.00 - 21.00 Gratis musikønsker Kirsten & Jesper
21.00 - 22.00  Aftenradio Kirsten & Jesper

  

Fredag Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Optakt til weekend Karina
13.00 - 14.15 Helmuts favoritter Helmut
18.00 - 19.00 Nibenitten Helmut
19.00 - 20.00 ? Helmut
20.00 - 21.00 Dansktoppen (Genuds.) Sjøns
21.00 - 24.00 Åben fredag Skiftende studieværter

 

Lørdag Program Vært/Værter
16.00 - 18.00 Specialprogrammer Skiftende værter
18.00 - 24.00 Lørdag aften på Nibenitten Skiftende værter

 

Søndag Program Vært/Værter
07.00 - 09.00 Go’ tidlig morgen Sjøns
09.00 - 10.00 Dansktoppen Sjøns
10.00 - 13.00 Go’ søndag Betty & Jan
13.00 - 14.00 Salmer & sange Lisbeth
14.00 - 17.30  Pop til Koppen Skiftende værter

 

Log ind
Brugernavn

Kodeord



Har du glemt dit kodeord?
Bed om et nyt ved at klikke her.